Kaip išsirinkti ir užsakyti plieninę RUUKKI stogo dangą

Pirmas kriterijus, pagal ką žmonės renkasi yra išvaizda, t.y. stogo dangos modelis/forma ir spalva. Antras labai svarbus kriterijus kaina. Trečias svarbus kriterijus – garantija, t.y. kokia kiek tarnaus stogo danga. O toliau jau visa kita, pagal aplinkybes, kokie terminai, užsakymo eiga ir t.t.

Stogo dangos išvaizda/dizainas

  • Stogo dangos modelis. Prieš renkantis svarbu sužinoti savo stogo dangos nuolydį RUUKKI rekomenduoja ne mažesnius nuolydžius pagal stogo dangą:
  • Čerpinius profilius montuoti esant ne mažesniam, kaip 14° nuolydžiui;
  • Trapecinius profilius montuoti esant ne mažesniam, kaip 12° nuolydžiui;
  • Classic profilius montuoti esant ne mažesniam, kaip 7° nuolydžiui;

Garantija arba RUUKKI kokybės klasė

Išsirinkus modelį, sekantis pasirinkimas yra stogo dangos padengimas, nuo kurio priklauso stogo ilgaamžiškumas, gamintojo suteikiamas garantijos terminas, ir, žinoma kaina. Plačiau apie RUUKKI kokybės klases.

Spalva

Galite rinktis bet kurią, iš RUUKKI asortimento. Nuo spalvos kaina nepriklauso. Plačiau apie spalvų pasirinkimą. Kas labai svarbu – RUUKKI turi priderintus pagal spalvą visus stogo priedus, lietaus nuvedimo sistemą, plieninį pakalimą, stogo saugos elementus;

Stogo sąmatų sudarymas

  •  Operatyviai suskaičiuojame detalias stogo sąmatas, tiek pagal projektinius brėžinius, tiek pagal faktinius stogo planus planus.
  • Esant poreikiui, vykstame į vietą išmatuoti stogą, suteikti konsultacijas.

Gamybos terminas

  • Ruukki gamybos terminas 10-15d.d. Stogo dangos lakštai gaminami tiksliai pagal šlaito ilgius. Rekomenduojama, stogo dangą išsimatuoti ir užsakyti tik po pilno stogo sugrebėstavimo, kada jau aiškūs faktiniai ir galutiniai šlaitų Tai padeda išvengti klaidų ir papildomų išlaidų.
  • Reikia greitai rekomenduojame rinktis iš modulinių stogo dangos lakštų, kurių tiekimo terminas 2-4 d.d. Finnera arba Frigge.

Turite daugiau klausimų?

„Statybų bazė“ kolektyvas

prekyba@statybubaze.lt

+370 659 45400